O NÁS

Jmenuji se Václav Brož, narodil jsem se v Plzni. Celá má dosavadní kariéra se odvíjela dvěma směry. Tyto dvě cesty jsou důležité v životě každého člověka.

První cesta se týká financí a ekonomiky, druhá se týká motorových vozidel. Po 22 letech se tyto cesty spojily v jednu. Vystudoval jsem bakalářský obor ekonomika malých a středních podniků a získal praxi v několika finančních institucích. V současné době spolupracuji s pojišťovnou Allianz.

Druhá má cesta se týká dopravy a motorových vozidel. Tato praxe byla rozsáhlejší, začala již v dětském věku, kdy jsem byl členem Autoklubu ČR v Plzni, následovala řada řidičských oprávnění od pionýra, přes osobní vozidlo až po kamion. Do mé praxe patří též 12 let na postu koordinátora MD BESIPu pro Karlovarský kraj. Mým úkolem bylo preventivně působit hlavně na žáky základních a středních škol a snižovat tak nehodovost v kraji. Několik let jsem se věnoval testování osobních prototypových vozidel zn. Mercedes, Renault, Ford, Volkswagen a nákladních zn. Renault.

Získání této dlouholeté praxe z dopravy mne přivedlo k potřebě sdílení těchto zkušeností s těmi, kdo teprve uvažují o získání různých řidičských oprávnění anebo již oprávnění mají a chtějí jeho další rozšíření, nebo třeba jen kondiční jízdy. Toto vše dohromady mne přivedlo k založení své vlastní autoškoly a akreditovaného školícího střediska.

V případě Vašeho zájmu, kontaktujte nás, rádi se Vám budeme věnovat.....


.